Oferta - Wydawnictwo Kasper

Oferta

Kasper wydaje książki, zbiory artykułów oraz broszury, dodatkowo może przygotować plakaty, ulotki czy foldery reklamowe.

Wyślij do nas pytanie o kalkulację – opis publikacji, nakład. Oprócz podania ceny Kasper zaproponuje konsultacje i doradztwo oraz profesjonalną typografię.

Kasper przyjmuje zlecenia na książki już złożone (tekst po adiustacji, redakcji, korekcie, składzie) lub każdą z tych usług może wykonać dla klienta. Kasper może też przepisać tekst z ręko- czy maszynopisu.

Zapraszamy na konsultacje!

 • Dla początkujących

 • Nie tylko książki

  Wydawanie publikacji i czasopism to nie jedyna działalność Kaspra. Dzięki współpracy z doświadczonymi grafikami i plastykami z Kasprem można przygotować eleganckie teczki, długopisy reklamowe, całe pakiety promocyjne wraz z plakatami, ulotkami i naklejkami pozwolą organizatorom imprez masowych zająć się innymi aspektami przedsięwzięć, zostawiając sprawy druku w rękach profesjonalistów.

 • Pakiet promocyjny

  Dodatkowo Kasper może przygotować dla każdej książki specjalną stronę internetową, stronę na portalu społecznościowym facebook oraz przygotować informację dla koneserów książek (na portal biblionetka.pl i inne).

 • Publikacje cyfrowe

  Kasper na życzenie klienta przygotowuje cyfrową wersję publikacji dostosowując je do czytników tekstowych takich jak Kindle czy iPad.

 • Publikacje niskonakładowe

  Wydawnictwa nie chcą dziś drukować książek dla ścisłego grona Czytelników – poniżej pięciuset sztuk nakładu – uznając, że tylko wielkie serie wydawnicze są opłacalne. Kasper jednak liczy się i z takimi potrzebami – często cenniejszymi niż efektowne serie wydawnicze – dostosowując koszt wydania publikacji do niskich nakładów. W Krakowie nie ma tańszych ofert dla tego typu zamówień niż propozycje wydawnictwa Kasper.

 • Publikacje okazjonalne